آخرین بروز رسانی: 20ام اسفند, 1401

دوچرخه W STANDARD

دوچرخه W STANDARD

دوچرخه سواری:
دوچرخه سواری یکی از ورزش های محبوب برای عموم افراد جامعه از کودک تا بزرگسال محسوب می شود همه ما در کودکی دوچرخه سواری را تجربه کرده ایم‌.

چرا دوچرخه سواری کنیم؟
امروزه خواص پزشکی زیادی از ورزش دوچرخه سواری کشف شده است همچنین دانشمندان پی بردند که علاوه بر تاثیر ورزش دوچرخه سواری بر سلامت جسم انسان این ورزش بر سلامت روحی و ذهنی نیز تاثیر می گذارد.
برای دوچرخه سواری می تواند باعث کاهش استرس و آرامش ذهن شود.

دوچرخه سواری ورزشی بدون محدودیت!

همچنین دوچرخه سواری به عنوان یک ورزش بدون محدودیت برای افراد شاغل شناخته می
شود به طور مثال افرادی که زمان کاری آن ها اجازه ثبت نام در باشگاه های ورزشی را به آنان نمی دهد امروزه به ورزش دوچرخه سواری روی آورده اند چرا که در هر زمانی می توانند این ورزش را انجام دهند.

اگر شما نیز قصد خرید دوچرخه و انجام این ورزش را دارید در این مقاله با ما همراه باشید.

در ادامه مقاله نیز به معرفی دوچرخه W STANDARD می پردازیم.

اولین قدم برای شروع ورزش دوچرخه سواری:

اولین قدم برای شروع این ورزش، خرید دوچرخه است. خرید دوچرخه یک تصمیم بسیار مهم می باشد چرا که دوچرخه یک وسیله مصرفی نیست که به صورت مداوم آن را تعویض کنیم. بنابراین باید بهترین گزینه را با توجه به بودجه خود انتخاب کنیم تا بتوانیم مدت زمان قابل توجهی از آن استفاده کنیم سپس پس از مدتی در صورت نیاز به قصد ارتقا می توان دوچرخه را تعویض کرد.

بهترین برند دوچرخه:
زمانی که از بهترین برند دوچرخه صحبت می کنیم صرفاً به یک برند خاص اشاره نمی کنیم چرا که به طور قطع نمی توان یک برند را بهترین برند دوچرخه در نظر گرفت در این مقاله منظور ما از بهترین برند دوچرخه صرفاً بالاترین کیفیت نسبت به قیمت است که آن را را ارزش خرید می نامیم.
پس بهترین برند دوچرخه دوچرخه ای با بالاترین ارزش خرید (کیفیت نسبت به قیمت) است.

چگونه بهترین دوچرخه را انتخاب کنیم؟
انتخاب یک دوچرخه خوب از میان انبوه برندهای تولید کننده دوچرخه قطعاً کار پر چالشی خواهد بود به خصوص اگر خریدار اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشد.
بنابراین ما در مقاله های معرفی دوچرخه همواره در تلاش بوده ایم که مناسب ترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم.

در صورتی که به سراغ خرید دوچرخه W STANDARD آمده اید ما سعی می کنیم اطلاعات و تجربه خود از دوچرخه های W STANDARD را در اختیار شما قرار دهیم.

دوچرخه W STANDARD :

دوچرخه W STANDARD

همانطور که پیشتر گفتیم در این مقاله به معرفی دوچرخه W STANDARDخواهیم پرداخت.

دبلیو استاندارد را به عنوان دوچرخه های برای حرفه‌ای شدن می‌شناسیم.
شرکت W STANDARD همواره سعی کرده که با تکیه بر دانش و فناوری های روز دوچرخه های با کیفیت برای ورزشکاران تولید و عرضه کند.

تنه دوچرخه های W STANDARD:
دوچرخه های دبلیو استاندارد از فناوری آلومینیوم ۶۰۶۱ بهره می گیرند. استفاده از این نوع آلیاژ در دوچرخه های W STANDARD باعث می شود که علاوه بر مقاومت بالای آن شاهده وزن سبک آن نیز باشیم.

در حال حاضر آلیاژ آلومینیوم 6061 جزو پرکاربرد ترین نوع آلیاژ برای شرکت های معتبر دوچرخه سازی در دنیا است.

شرکت تولید کننده W STANDARD با یکدست کردن خط جوش تنه، تلاش کرده حالت و طراحی تنه را همانند دوچرخه های کربن، یکدست و زیبا سازد.

استفاده از رنگ های متنوع و طرح هایی با تنوع بالا باعث می شود که دوچرخه های دبلیو استاندارد برای سلیقه های مختلف مورد پسند باشند.

لوازم و قطعات دوچرخه W STANDARD:

سیستم دنده یک دوچرخه متشکل از چندین قطعه متصل و مرتبط به هم مانند شیفتر (دسته دنده)، طبق عوض کن، شانژمان و… است.
استفاده از لوازم و قطعات شیمانو در سیستم دنده این دوچرخه ها باعث می شود علاوه بر عملکرد بسیار خوب شاهد عمر بالا و کیفیت قطعات باشیم.
همچنین در اکثر مدل های دوچرخه W STANDARD از سیستم ترمز شیمانو استفاده شده است که حتی ابتدایی ترین مدل های آن بالاترین مقاومت در برابر خرابی و بهترین عملکرد را از خود به جای گذاشته اند.

بسته به مدل و رده بندی دوچرخه از ترمز های لقمه ای یا مکانیکی (دیسکی-سیمی) یا هیدرولیکی (دیسکی-روغنی) در دوچرخه ها استفاده می شود.

ترمز های لقمه ای برای دوچرخه های رده های پایین تر با قیمت مناسب تر مورد استفاده قرار می گیرد.
برای دوچرخه های میان رده از این برند ترمز های مکانیکی یا همان ترمز های دیسکی سیمی در نظر گرفته شده است.
در نهایت برای دوچرخه های رده بالا دبلیو استاندارد از ترمز های هیدرولیکی یا همان دیسکی روغنی استفاده می شود.

واضح است که ترمز های لقمه ای هزینه نگهداری و تعمیرات پایین تری نسبت به ترمزهای دیسکی خواهند داشت اما از نظر عملکرد و راحتی ترمزهای دیسکی به خصوص ترمز های هیدرولیکی در جایگاه بالاتری قرار میگیرد.

کمک جلو یا دوشاخ دوچرخه W STANDARD :

در اکثر مدل های دوچرخه W STANDARD شاهده استفاده از دوشاخ بادی نعل معکوس هستیم.
مجهز شدن این دوچرخه ها به دوشاخ بادی عملکرد کلی این تاثیر قابل توجهی داشته و مسیرهای ناهموار و همچنین مسیرهای کوهستانی و پر چالش را برای ما آسان می کند.
دوشاخه های بادی دوچرخه بر اساس وزن شما تنظیم شده تا بهترین عملکرد در مسیرهای مختلف را از خود به جای بگذارند.

همچنین دوشاخ یا همان کمک جلو این دوچرخه به یک ریموت قفل کن مجهز شده که شما می توانید از روی فرمان دوچرخه خود عمل قفل یا باز کردن آن را انجام دهید.

لاستیک دوچرخه W STANDARD :
برندهای مختلفی از لاستیک برای دوچرخه دبلیو استاندارد استفاده می شود. اما از آنجایی که این دوچرخه ها کوهستانی بوده و برای مسیرهای ناهموار خاکی نیز ساخته شده اند تفاوتی نمی کند که از چه برند لاستیک در آن استفاده شود به هر حال لاستیکهای کوهستانی برای مانور پذیری بهتر دوچرخه در نظر گرفته می شود.

جهت مشاهده و خرید دوچرخه W STANDARD کلیک کنید.

در صورتی که جهت خرید دوچرخه دبلیو استاندارد نیاز به راهنمایی یا کسب اطلاعات بیشتر دارید میتوانید ازطریق شماره های درج شده با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

دسته‌بندی: blog