درباره ما

فروشگاه دوچرخه کریمیان

فعالیت خود را از تابستان 1362 به همت آقای علی کریمیان در شهر اصفهان آغاز کرد. نام اولیه فروشگاه، قائم دوچرخ بود که در زمینه فروش و تعمیرات دوچرخه فعالیت می کرد. طی سه دهه مدیریت مثال زدنی آقای علی کریمیان، این فروشگاه نمادی از اعتماد و کیفیت در اصفهان شد. از سال 1380 مدیریت فروشگاه به فرزند ایشان، آقای هادی کریمیان واگذار شد و نام فروشگاه به دوچرخه کریمیان تغییر یافت. با ورود نسل های جدید دوچرخه، فعالیت تخصصی و متمرکز بر روی دوچرخه های رده بالا بیشتر از قبل مورد توجه مدیریت و پرسنل فروشگاه قرار گرفت. از سال 1391 تا کنون با اخذ امتیاز نمایندگی فروش چهار برند مطرح بازار ایران (کی تی ام، کیوب، جاینت و اسکات) و نمایندگی لوازم شیمانو و انرژی، تحولی عظیم در زمینه دوچرخه در استان اصفهان شکل گرفت. هم اکنون فروشگاه کریمیان با چهار دهه تجربه، آماده ارائه باکیفیت ترین لوازم با بهترین قیمت ها به دوچرخه سواران عزیز می باشد.

باشگاه دوچرخه سواری رایان

به همت آقای هادی کریمیان و در راستای گسترش فرهنگ و ورزش دوچرخه سواری، گروه دوچرخه سواری رایان در سال 1391 تاسیس گشت که در مدتی کوتاه با بهره گیری از سابقه و تجربه گرانبهای دهه های گذشته، افتخارات زیادی با عناوین مختلف کسب گردید.
پس از یک دهه فعالیت پر افتخار، از سال 1400 با اخذ مجوز های مربوطه از اداره کل ورزش و هیات دوچرخه سواری استان اصفهان، گروه دوچرخه سواری رایان، به باشگاه دوچرخه سواری رایان ارتقا یافت که هم اکنون در دو زمینه تخصصی (تیم های تخصصی مسابقات کراس کانتری و کورسی جاده) و عمومی (تور های عمومی و تفریحی) فعالیت دارد.