آخرین بروز رسانی: 20ام اسفند, 1401

دوچرخه ولوپرو

دوچرخه ولوپرو

دوچرخه یکی از وسایل محبوب میان کودکان تا بزرگسالان است و دوچرخه سواری نیز جزو ورزش های محبوب و پرطرفدار محسوب می شود.

دوچرخه سواری فواید زیادی دارد که امروزه ثابت شده علاوه بر فواید ورزشی و تاثیر آن بر سلامت جسمانی، فواید ذهنی داشته و بر روی عملکرد مغز انسان و مسائل مربوط به آن مانند کاهش استرس تاثیر گذار است.

عموم افراد جامعه از دوچرخه استفاده می کنند اما استفاده همه با یکدیگر یکسان نیست.
به طور مثال برخی از افراد برای رفتن به محل کار و برخی دیگر به عنوان یک ورزش حرفه ای از دوچرخه استفاده می کنند.

اولین گام برای شروع ورزش دوچرخه سواری، تهیه یک دوچرخه مناسب و با کیفیت خوب است.
توجه داشته باشید منظور از کیفیت خوب بالاترین کیفیت در میان همه دوچرخه ها نیست بلکه منظور ما بالاترین کیفیت نسبت به قیمت دوچرخه است.

دوچرخه ولوپرو

دوچرخه ولوپرو
در کنار برند های با کیفیت و با سابقه ای نظیر اورلورد امروزه شاهد ظهور یک برند جدید و نوظهور بنام ولوپرو (velopro) هستیم که به یک یک رقیب جدی برای دوچرخه های با کیفیت و با سابقه تبدیل شده است.

ولوپرو که در چین و به سفارش ایران تولید می شود در سالیان کوتاه حضور خود در بازار دوچرخه به یک برند قابل اعتماد و پرفروش برای فروشگاه ها و همچنین خریداران تبدیل شده است.

یکی از مهمترین دلایل موفقیت این برند در بازار ایران، قیمت مناسب آن در کنار کیفیت خوب است که دوچرخه های ولوپرو را به یک دست از دوچرخه های با ارزش خرید بالا تبدیل کرده است.

قیمت دوچرخه ولوپرو:
دوچرخه های velopro که در سایز ها مدل ها و رنگ های مختلف تولید می شوند قیمت های متفاوتی نیز دارند.

جنس تنه:
جنس تنه دوچرخه ولوپرو از آلومینیوم بوده که آلیاژ آن کیفیت بالایی دارد و در کنار این کیفیت بالا شاهد وزن بسیار سبک نسبت به برندهای رقیب آن هستیم.درکمتر برند دوچرخه پیش می آید که شرکت تولید کننده در چنین زمان کوتاهی به این فناوری تولید تنه با کیفیت برسد.
شرکت ولوپرو در راستای افزایش کیفیت دوچرخه های خود از لوازم دنده و گاهاً ترمز شیمانو استفاده می کند.

در حال حاضر این برند دوچرخه با تنه کربن وارد بازار نکرده است اما روند پیشرفت شرکت ولوپرو در تولید دوچرخه احمتال این که به زودی دوچرخه های با تنه کربن از این برند را شاهد باشیم، قوت می بخشد.
استفاده از از دسته دنده های کلاچ دار شیمانو و حتی در دوچرخه های اقتصادی این برند باعث می شود در کنار قیمت مناسب شاهد کیفیت بالا و قطعاتی با عمر نسبتاً طولانی باشیم.

ولو پرو حتی در قطعه هایی که شاید توجه کمتری به آن بکنیم، حساسیت به خرج داده و سعی کرده از برندهای با کیفیت برای سایر قطعات استفاده کند به طور مثال در اکثر مدل‌های این برند شاهد استفاده از کرپی ZOOM هستیم که در میان تولیدکنندگان این قطعه از کیفیت بالایی برخوردار است.

لاستیک های دوچرخه های ولوپرو از برند چاویانگ بوده که عملکرد بسیار خوبی از خود به جای می گذارد.

تقریباً تا امروز همه مدل های دوچرخه ولوپرو مجهز به کمک فنر قفل هستند که باعث می شود در مسیر های مختلف قابل استفاده باشند.

شما می توانید در مسیر های کاملا مسطح (بدون سرعت گیر و…) کمک فنر دوچرخه خود را قفل کنید. این عمل باعث می شود که بازی کمک فنر به صفر برسد و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

ترمز دوچرخه های ولوپرو بسته به مدل دوچرخه، از هر سه مدل لقمه ای، مکانیکی یا هیدرولیکی است.
استفاده از ترمز های لقمه ای در دوچرخه های اقتصادی یک عمل مرسوم میان تولید کنندگان است.
برای دوچرخه با رده های بالاتر به ترتیب ترمزهای مکانیکی (دیسکی-سیمی) و هیدرولیکی(دیسکی-روغنی) استفاده می شود.

اگر شما به دوچرخه ولوپرو ترمز دیسکی علاقه دارید می توانید از میان دو مدل ترمز موجود، انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید عملکرد ترمز های هیدرولیکی بسیار بهتر از ترمز های مکانیکی است البته از طرفی هزینه نگهداری و تعمیرات آن (در صورت نیاز) بالاتر است.

برای دوچرخه های VELOPRO از دو مدل کمک فنر از جنس های آهن یا آلومینیوم استفاده می شود.

آن مدل از دوچرخه های velopro که کمک فنر آلومینیومی دارند، وزن سبک تری خواهند داشت. البته توجه داشته باشید که تنه همه این دوچرخه ها از آلومینیوم بوده و تنها جنش کمک فنر آن ها بر اساس رده متغیر است.
تقریباً تا امروز همه مدل های دوچرخه ولوپرو مجهز به کمک فنر قفل هستند که باعث می شود در مسیر های مختلف قابل استفاده باشند.
در کنار قفل کمک فنر قابلیت تنظیم کمک فنر نیز به امکانات آن اضافه شده تا کاربر بتواند با توجه به مسیر و نیاز خود آن را تنظیم کند.

این قابلیت به شما این امکان را می دهد که بازی کمک فنر را کم یا زیاد کنید.

طراحی تنه دوچرخه ولوپرو به دو دسته کلی تنه معمولی و تنه خم دار تقسیم می شود که شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

جمع بندی: با اینکه زمان زیادی از ورود دوچرخه ولوپرو به بازار ایران نمی گذرد، اما به دلیل ارزش خرید بالای دوچرخه های این برند، در مدت زمان کوتاهی به یکی از موفق ترین و پرفروش ترین نمونه های دوچرخه های اقتصادی تا قیمت متوسط تبدیل شده است.
این شرکت همواره در تلاش است با بهبود نواقص دوچرخه های خود و با تکیه بر دانش و فناوری های روز تولیدات خود را بهبود بخشد.

طراحی و تولید دوچرخه از کودکان تا بزرگسالان
ولوپرو در راستای حمایت از ورزش دوچرخه سواری و احترام به حقوق خریداران دوچرخه های خود را در انواع سایز های مختلف برای کودکان تا آخرین سایز بزرگسالان قد بلند (۲۹) تولید کرده است.

رنگ بندی دوچرخه ولوپرو برای انواع سلیقه های گوناگون در نظر گرفته شده تا خریداران بتوانند با توجه به سلیقه خود رنگ دوچرخه را انتخاب کنند.

جهت مشاهده و خرید دوچرخه ولوپرو کلیک کنید.

در صورتی که برای خرید دوچرخه ایا لوازم و قطعات نیاز به راهنمایی یا کسب اطلاعات بیشتر دارید میتوانید از طریق شماره های درج شده در قسمت تماس با ما با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

دسته‌بندی: blog