آخرین بروز رسانی: 16ام اسفند, 1401

دوچرخه روکستر

دوچرخه روکستر

دوچرخه روکستر

امروزه دوچرخه سواری به یکی از پرطرفدارترین ورزش های دنیا تبدیل شده است.

افراد از دوچرخه استفاده های متفاوتی نظیر ورزش حمل و نقل و… می کنند.

امروزه باتوجه به هزینه های بالای خرید،نگهداری و تعمیر خودرو و همچنین مشکلاتی نظیر ترافیک های طولانی، استفاده از دوچرخه به عنوان یک وسیله حمل و نقل افزایش قابل توجهی داشته است.

یکی از مهم ترین مراحل خرید دوچرخه انتخاب برند دوچرخه است.

انتخاب یک برند خوب برای خرید هر وسیله ای تضمین کننده کیفیت آن خواهد بود.

دوچرخه روکستر 

در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از برندهای اقتصادی و با کیفیت بازار دوچرخه یعنی دوچرخه روکستر بپردازیم.

پس شما نیز در صورتی که قصد خرید دوچرخه روکستر را دارید در این مقاله همراه ما باشید.

برند روکستر ویژگی هایی دارد که آن را به یکی از پر فروش ترین نمونه های دوچرخه اقتصادی تبدیل می کند.

البته قبل از هر چیزی بررسی کنیم که منظور من از دوچرخه اقتصادی چیست؟

دوچرخه اقتصادی:

به دوچرخه هایی که امکانات قابل قبولی داشته و قیمت آنها نسبت به سایر مدل های رایج بازار کمتر باشد دوچرخه های اقتصادی می گوییم.

دوچرخه های اقتصادی معمولاً از تنه آهن و لوازم و قطعات با رده پایین تر نسبت به سایر دوچرخه ها ساخته شده اند اما توجه داشته باشید به دوچرخه هایی میتوان دوچرخه اقتصادی گفت که رده لوازم آن آنقدری پایین باشد که بی کیفیت محسوب شده و نتواند پاسخگوی نیاز کاربر باشد.

دوچرخه های اقتصادی هر چند از لوازم رده پایین تر ساخته شده‌اند اما کیفیت این لوازم به گونه ای است که پاسخگویی یک استفاده معمولی باشد.

از طرف دیگر دوچرخه هایی در بازار وجود دارد که قیمتی کمتر از دوچرخه های اقتصادی دارند اما باید توجه داشت که کیفیت تنه و لوازم اینگونه دوچرخه ها به قدری پایین است که در کوتاه ترین زمان ممکن معیوب شده هزینه‌های زیادی برای شما خواهد داشت.

پس به زبان ساده منظور از دوچرخه اقتصادی ارزانترین دوچرخه نیست بلکه دوچرخه هایی با قیمت کمتر اما با لوازمی است که پاسخگوی نیاز کاربر باشد.

حالا که با مفهوم دوچرخه اقتصادی آشنا شدیم به بررسی عواملی می پردازیم که باعث محبوبیت دوچرخه روکستر شده است.

دوچرخه روکستر، با تنه آهن اما کیفیت بالا!

دوچرخه های تنه آهن، همانند دوچرخه های تنه آلومینیوم از نظر آلیاژ ساخت با یکدیگر متفاوت هستند.

در ساخت دوچرخه روکستر از آلیاژ آهن با کیفیت بالا استفاده شده است که باعث می شود علاوه بر کیفیت ساخت باعث وزن سبک تر نسبت به رقبای خود در ساخت دوچرخه اقتصادی شود.

طراحی دوچرخه روکستر حرفه ای است!

اگر نگاهی به دوچرخه های اقتصادی بازار بیندازیم متوجه خواهیم شد که بسیاری از شرکت های تولید کننده این دسته دوچرخه ها، زمان کمی برای طراحی محصولات خود گذاشتند و ظاهراً طراحان این گونه شرکت ها، کمتر توجهی به طراحی دوچرخه داشته اند.

اما برند روکستر با استفاده از این موقعیت و پیشی گرفتن از رقبای خود تلاش کرده است که یک موقعیت جدید برای خود ایجاد کند از این رو با طراحی حرفه ای دوچرخه های خود توانسته یک سر و گردن بالاتر از سایر رقبا قرار گیرد.

هنگامی که به دوچرخه روکستر در هر مدل و رد های نگاه می کنیم متوجه طراحی خاص و حرفه ای آن می شویم که گویای تولیدات باکیفیت این شرکت است.

لوازم شیمانو قدم محکم روکستر به کیفیت دوچرخه!

شیمانو

دوچرخه های اقتصادی امروزه برخلاف گذشته به سمت دوچرخه های دنده دار سوق داده شده اند.

به این صورت که اگر در سال های قبل شما برای خرید یک دوچرخه در حدود قیمت دوچرخه روکستر مراجعه می کردید مشاهده می شد که اکثر مدل های موجود در بازار فاقد سیستم دنده هستند.

امروزه در حالی که بسیاری از شرکت های دوچرخه سازی در تولیدات دوچرخه های اقتصادی خود از لوازم دنده برندهای متفرقه استفاده می کنند اما برند روکستر در تولید دوچرخه روکستر، در برخی از قطعات مهم نظیر شانژمان، از برند شیمانو استفاده می کند.

استفاده از قطعات و لوازم برند شیمانو باعث می‌شود تا بازدهی و عمر لوازم دوچرخه بسیار بالا رود و خرابی آن نسبت به نمونه های متفرقه بسیار کمتر شود.

در تولید ارزانترین دوچرخه روکستر نیز از همان شیمانو استفاده شده است. اهمیت استفاده از یک برند خوب برای شانژمان دوچرخه بسیار بالا است چرا که اهمیت شانژمان نسبت به سایر لوازم دنده دوچرخه بسیار بالاتر است.

دوچرخه های روکستر به سیستم تعلیق مجهز هستند!

دوچرخه روکستر

در دوچرخه های اقتصادی یکی از مواردی که باید مدنظر قرار گیرد مجهز بودن آن دوچرخه به دوشاخ جلو یا همان کمک فنر است.

آنجایی که کمک فنر، قیمت بالاتری نسبت به کمک های ثابت دارد شاید در بعضی از نمونه های دوچرخه اقتصادی مورد استفاده قرار نگیرد.

برند روکستر در عرضه دوچرخه روکستر اسب کمک فنر استفاده کرده که باعث می شود در پیمایش ناهمواری های مسیرt ضربات وارده به دوچرخه را تا حد زیادی مهار کند و در نتیجه این ضربات به بدن ما منتقل نمی شود.

البته باید توجه داشت از آنجایی که دوچرخه روکستر یک دوچرخه اقتصادی است و لوازم و قطعات آن در رده‌های پایین‌تر نسبت به دوچرخه های دیگر تولید شده اند نباید انتظار زیادی از دوشاخ جلو یا همان کمک فنر آن داشت اما از طرف دیگر این کمک فنر نسبت به قیمت خود کیفیت قابل قبولی داشته و عملکرد خوبی از خود به نمایش می گذارد.

دوچرخه روکستر تنوع بالایی در رنگ و سایز دارد!

سیاست همه شرکت های تولید کننده دوچرخه این بوده است که دوچرخه های مختلفی چه از نظر رنگ و طراحی و چه از نظر سایز تولید کنند.

پیشروی با این سیاست باعث می شود که یک برند بتواند برای همه سنین و هر سلیقه ای دوچرخه تولید کند و نظر خریداران مختلف را به خود جلب کند.

دوچرخه های روکستر نیز از این قاعده جدا نبودند و شرکت سازنده دوچرخه روکستر نیز همواره در تلاش بوده که بر طبق این سیاست پیشروی کند.

اجرای این و سیاست که در دستور ساخت دوچرخه روکستر قرار گرفته و باعث شده است که شاهد تنوع بالای رنگ و سایز دوچرخه های این برند در بازار باشیم که به خریداران مختلف با سلیقه های متفاوت این اجازه را می دهد تا دوچرخه مد نظر خود را به راحتی انتخاب کنند.

دوچرخه روکستر با قیمت منصفانه با ارزش خرید بالا!

پس از همه مواردی که بررسی کردیم مهم ترین عامل در موفقیت و محبوبیت این برند، ارزش خرید بالای دوچرخه روکستر است.

هنگامی که برای خرید یک دوچرخه به بازار و فروشگاه های مختلف مراجعه می کنید با انبوهی از برندهای مختلف دوچرخه مواجه می شوید که معمولاً قیمت های بسیار نزدیک به یکدیگر دارند.

ارزش خرید یکی از مهم‌ترین نکاتی است که هنگام خرید هر وسیله ای باید مد نظر خود قرار دهیم.

ارزش خرید به تناسب قیمت و کیفیت یک محصول می گویند یعنی به هر مقدار که کیفیت نسبت به قیمت بالاتر باشد طبیعتاً ارزش خرید آن محصول نیز بالاتر است.

در خرید دوچرخه نیز باید در مواجهه با برند های متعدد ارزش خرید را مد نظر قرار دهیم؛

از این رو دوچرخه های روکستر با ارزش خرید بالا (یعنی کیفیت بالاتر نسبت به رقبا در ازای قیمت های یکسان) در اولویت خرید ما قرار می گیرند.

تا اینجا به بررسی دلایل محبوبیت و فروش بالای دوچرخه روکستر پرداختیم و این دوچرخه را نیز از نظر طراحی تا تولید و عرضه مورد بررسی قرار دادیم.

در ادامه مقاله به بررسی چند سوال پرتکرار درباره دوچرخه روکستر می‌پردازیم:

دوچرخه روکستر کوهستان برای چه استفاده ای مناسب است؟

هنگامی که با پسوند کوهستان برای یک دوچرخه مواجه می شویم ناخودآگاه ذهن ما به سمت رشته های دوچرخه سواری کوهستان و ورزش های حرفه ای این رشته ها می رود.

اما باید توجه داشته باشیم که عبارت «دوچرخه کوهستان» که امروزه بسیار توسط مردم عادی استفاده می شود صرفاً یک عبارت عامیانه بوده و به این معنا نیست که شما می توانید از این دوچرخه در مسیرهای کوهستانی استفاده کنید.

دوچرخه روکستر برای استفاده های روزمره و مسیر های آسفالت یا حداکثر مسیر های خاکی معمولی طراحی شده است.

شما میتوانید این دوچرخه را برای کاربردهای عادی و استفاده مبتدی به کار گیرید.

از کجا متوجه شویم دوچرخه روکستر اورجینال و اصلی است؟

تشخیص دوچرخه و لوازم دوچرخه اورجینال برای افراد غیر متخصص کار بسیار دشواری است و توانایی در تشخیص این امر به تخصصی که در طول سال ها تجربه کسب شده است برمیگردد.
از این رو ساده ترین راه تشخیص دوچرخه روکستر اصل با لوازم اصلی، خرید دوچرخه از فروشگاه های معتبر است.

دوچرخه روکستر چند سال عمر می کند؟

هر وسیله ای که یک عمر مفید دارد؛
همه دوچرخه ها و دوچرخه روکستر نیز از این قاعده جدا نیستند.
منظور از عمر مفید یک دوچرخه مدت زمانی است که آن دوچرخه بدون افت قابل توجه کیفیت بازدهی داشته باشد.
عمر یک دوچرخه به عوامل مختلفی نظیر رده دوچرخه، برند سازنده، کیفیت و… بستگی دارد.
اما بطور کلی، عمر مفید یک دوچرخه معمولاً بین ۵ تا ۱۰ سال است و اینکه دوچرخه شما دقیقاً چه مقدار بازدهی داشته باشد به عوامل مختلفی نظیر کیفیت دوچرخه و مهمتر از آن نوع و روش نگهداری شما بستگی دارد.
البته توجه داشته باشید از آن جایی که در ساخت دوچرخه های اقتصادی از لوازم رده پایین تر نسبت به سایر دوچرخه ها استفاده شده است، عمر مفید این دوچرخه‌ها ممکن است کمتر از یک دوچرخه تنه آلومینیوم (از یک برند خوب) با لوازم رده بالاتر باشد.

دوچرخه های روکستر را از کجا میتوانیم تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید محصولات روکستر از جمله دوچرخه روکستر می توانید به فروشگاه های معتبر دوچرخه در محل زندگی خود مراجعه کنید.
فروشگاه دوچرخه کریمیان جهت رفاه حال شما، دوچرخه های روکستر را به موجودی فروشگاه اضافه کرده است.
شما می توانید با خرید از سایت رایا بایک (فروشگاه دوچرخه کریمیان) دوچرخه روکستر خود را در کمترین زمان در هر نقطه ای از کشور تحویل بگیرید.

جمع بندی: دوچرخه های روکستر که امروزه به یکی از پر فروش ترین برند های دوچرخه تبدیل شده اند ارزش خرید بالایی دارند.
محصولات ROXTER در مقایسه با سایر محصولات برند های مشابه با توجه به دلایلی که بررسی کردیم در رده بالاتری قرار می گیرند.
شما نیز در صورتی که قصد خرید یک دوچرخه اقتصادی با قیمت مناسب را دارید دوچرخه روکستر پیشنهاد خوبی است که بتواند چند سال تجربه خوب دوچرخه سواری را به شما ارائه دهد.

در صورتی که پس از مطالعه کامل این مقاله نیاز به راهنمایی یا کسب اطلاعات بیشتر دارید میتوانید از طریق شماره های درج شده در قسمت تماس با ما از طریق تماس یا شبکه های اجتماعی با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

جهت مشاهده و خرید دوچرخه روکستر کلیک کنید.

دسته‌بندی: blog