آخرین بروز رسانی: 20ام اسفند, 1401

دوچرخه دخترانه

دوچرخه دخترانه

یکی از انواع مدل های دوچرخه دخترانه است در این مقاله به بررسی دوچرخه دخترانه در مدل های مختلف می پردازیم.

این مقاله دوچرخه های دخترانه برای سنین رده کودکان را مورد بررسی قرار می‌دهد و در مقاله های بعدی به بررسی دوچرخه های مخصوص بانوان بزرگسال خواهیم پرداخت.

دوچرخه دخترانه که برای سنین رده کودکان در نظر گرفته می شود با سایر دوچرخه ها یعنی دوچرخه پسرانه و دوچرخه های اسپرت تفاوت هایی دارد.

توجه داشته باشید که دوچرخه های اسپرت بدون در نظر گرفتن جنسیت برای دختر و پسر قابل استفاده می باشد اما در صورتی که دوچرخه ای مطابق با میل و سلیقه دخترانه میخواهید در ادامه مقاله همراه ما باشید.

چرا دوچرخه دخترانه؟
سلیقه های همه افراد با یکدیگر متفاوت است به سختی به توانیم کسی را پیدا کنید که سلیقه آن در همه زمینه ها با شما یکسان باشد.
بعضی از دختران دوچرخه های اسپرت را انتخاب می‌کنند و بعضی دیگر به دنبال دوچرخه های دخترانه هستند که برای همه نوع سلیقه دوچرخه در انواع مدل و رنگ های گوناگون تولید شده است.

تفاوت دوچرخه های دخترانه با دیگر دوچرخه ها چیست؟

دوچرخه های دخترانه معمولاً از نظر طراحی بدنه و رنگ از سایر دوچرخه ها متمایز می شوند. شرکت های تولید کننده دوچرخه همواره در تلاش بوده‌اند که دوچرخه های دخترانه را با رنگ های مورد علاقه اکثر دختران یعنی رنگ هایی مانند بنفش صورتی و همچنین تصاویر و طرح‌های مورد پسند دختران تولید کنند.

طراحی دوچرخه های دخترانه:

دوچرخه آمانو
در بعضی موارد طراحی تنه دوچرخه دخترانه با سایر دوچرخه ها متفاوت است به این صورت که دوچرخه دخترانه دارایی شیپ یا انحنا تنه بیشتر نسبت به سایر مدل ها است.

دوچرخه دخترانه پشت دار:

COFIDIS

یکی از مدل های دوچرخه دخترانه، نمونه های پشت دار است ست که تکیه گاهی برای راحتی و جلوگیری از افتادن کودک از دوچرخه در قسمت پشت نشیمنگاه یا همان زین طراحی شده است.

البته بعد از مدتی به کودک دوچرخه سواری یاد گرفت و دیگر نیازی به پشتی کمری نبود شما میتوانید به سادگی آن را از روی دوچرخه باز کنید

قیمت دوچرخه دخترانه:
یکی از سوالاتی که قبل از خرید هر کالایی برای ما پیش می آید این است که چه مقدار بودجه باید برای آن در نظر بگیریم؟

همان طور که در اول صحبت مان مطرح کردیم در این مقاله دوچرخه مخصوص دختران که مخصوص سنین کودکان یعنی حدود سن ۲ تا ۸ سال (سایز ۱۲ تا ۲۰) را بررسی می کنیم.

برای خرید دوچرخه دخترانه سایز ۱۲ تا ۲۰ بسته به برند مدل لوازم و مهمتر از همه جنس آلیاژ تنه (آهن یا آلومینیوم) باید حداقل مبلغ دو میلیون تومان و حداکثر مبلغ هفت میلیون تومان (طبق قیمت های بازار در روز انتشار این مقاله) هزینه کرد.

دوچرخه دخترانه با پایه کمکی

یکی از از کاربردی ترین تجهیزات دوچرخه های کودکان پایه های کمکی دوچرخه هستند که در طرفین دوچرخه نصب می شود به کودکان کمک می‌کند تا دوچرخه سواری را بسیار آسان تر یاد بگیرند.

برای خرید پایه کمکی دوچرخه دخترانه کلیک کنید.

جمع بندی: همانطور که گفتیم برای دختران دوچرخه هایی با سلیقه دخترانه در تنوع بسیار زیاد تولید شده است.
البته دوچرخه های اسپرت نیز می‌تواند انتخاب دختران باشد و همه اینها به سلیقه فرزند ما بستگی دارد.

این قطعه به سادگی بر روی دوچرخه قابل نصب یا جدا کردن است.

جهت مشاهده و خرید دوچرخه دخترانه کلیک کنید.

دوچرخه های دخترانه در بهترین بسته بندی و با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان برای شما در هر کجای ایران ارسال خواهد شد.

در صورتی که برای خرید دوچرخه دخترانه نیاز به راهنمایی یا کسب اطلاعات بیشتر دارید میتوانید ازطریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

دسته‌بندی: blog