آخرین بروز رسانی: 21ام اسفند, 1401

عینک دوچرخه سواری

عینک دوچرخه سواری

استفاده از یک عینک دوچرخه سواری با کیفیت و با لنز مناسب برای آب و هوای مختلف، میتواند بر کیفیت دوچرخه سواری شما تاثیر بخشیده و از چشمان شما در برابر اشعه های مضر آفتاب گرد و خاک حشرات و… مراقبت کند.
تمامی دوچرخه سواران چه مبتدی و چه حرفه ای باید از عینک دوچرخه سواری استاندارد و با کیفیت جهت مراقبت از چشم هایشان استفاده کنند.

چرا عینک دوچرخه سواری؟
تفاوت آن با عینک های معمولی چیست؟

بسیار مهم است که برای ورزش هایی نظیر دوچرخه سواری کوهنوردی اسکیت و… از عینک های مخصوص استفاده کنیم.

اهمیت استفاده از عینک مخصوص دوچرخه سواری:

فریم عینک های دوچرخه سواری از پلاستیک منعطف و بدون استفاده از میله فلزی درون آن ساخته شده است، همین امر باعث می شود هنگام بروز حادثه، تهدید شکسته شدن و فرو رفتن فریم عینک به صورت یا چشمان به حداقل برسد.
همچنین لنز عینک دوچرخه سواری از جنس پلاستیک است، که باعث می شود موقع بروز حادثه، تهدید شکسته شدن و فرو رفتن در چشم بسیار کم شود.
بطور کلی این نوع ساختار، خطرات تهدید کننده صورت و به خصوص چشمان در مواقع زمین خوردن به حداقل می رساند.

مهمترین و اصلی ترین دلیل استفاده از عینک دوچرخه سواری محافظت از چشم ها می باشد.

عینک های مخصوص دوچرخه سواری به خوبی بر روی صورت می نشیند (فیکس می شود) به گونه‌ای که می‌توانید با خیال راحت سر خود را بدون نگرانی از افتادن عینک تکان دهید.

عینک دوچرخه سواری

عینک های دوچرخه سواری مخصوص افرادی که از عینک طبی استفاده می کنند نیز ساخته شده است؛ به این صورت که شما میتوانید لنز عینک طبی را برای آن سفارش داده و بر روی عینک دوچرخه سواری نصب کنید.

انواع عینک های دوچرخه سواری

عینک های دوچرخه سواری بر اساس شکل ظاهری، وزن، کیفیت، رنگ شیشه و… به دسته های مختلفی تقسیم می شوند.

انواع عینک دوچرخه سواری از نظر شکل ظاهری:عینک دوچرخه سواری

عینک های دوچرخه سواری از نظر ظاهری به دو دسته فریم بزرگ و فریم کوچک تقسیم می شوند.

عینک های دوچرخه سواری فول فیس یا فریم بزرگ امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده‌ اند.

رنگ لنز عینک های دوچرخه سواری

رنگ لنز عینک دوچرخه سواری به رنگ سبز، رنگین کمانی،زرد، شفاف و… است که عموم رنگ بندی لنز دوچرخه برای زیبایی نیست و هر لنز با رنگ متفاوت برای شرایط خاصی ساخته شده است؛ به عنوان مثال رنگ شیشه زرد یا شفاف برای دوچرخه سواری در شب استفاده می شود.
لنزهای دودی رنگ مناسب شرایط آب و هوایی آفتابی هستند توجه داشته باشید که تکنولوژی یو وی ۴۰۰ و همچنین پلارایز بودن لنز آفتابی بسیار حائز اهمیت می باشد.

عینک دوچرخه سواری

برخی از عینک های دوچرخه سواری دارای چند لنز هستند.
به صورتی که فریم آن ها به گونه ای طراحی شده که می توان با توجه به شرایط آب و هوایی، روشنایی و… لنزهای آن را به سادگی و در کمتر از چند ثانیه تعویض کرد.

در این مقاله توضیحات کافی جهت انتخاب عینک مناسب شما داده شده است همچنین شما می توانید برای مشاهده عینک های موجود در فروشگاه دوچرخه کریمیان به صفحه عینک دوچرخه سواری مراجعه نموده و تمامی مدل های عینک را با جزئیات دقیق و قیمت مشاهده کنید.
عینک های دوچرخه سواری در مدل های مختلف به صورت تکی و عمده در فروشگاه کریمیان موجود هستند جهت خرید عینک به صورت تکی سفارش خود را در وبسایت ثبت کنیم و جهت خرید عینک دوچرخه سواری به صورت عمده با کارشناس فروش از طریق شماره های درج شده و درگاه ارتباطی تماس بگیرید.

همچنین در صورتی که پس از خواندن این مقاله جهت انتخاب عینک مناسب خود دچار تردید هستید می توانید راهنمایی های مورد نیاز را از تیم پشتیبانی دریافت کنید جهت ارتباط با تیم پشتیبانی میتوانید از طریق شماره های درج شده در سایت اقدام کنید‌‌.

دسته‌بندی: blog