آخرین بروز رسانی: 20ام اسفند, 1401

خرید دستکش پاییزه دوچرخه سواری

خرید دستکش پاییزه دوچرخه سواری

یکی از پوشاک دوچرخه سواری که استفاده از آن اهمیت بسیار زیادی دارد دستکش دوچرخه سواری است.

دستکش دوچرخه سواری علاوه بر محافظت از دستان در برابر سرما، یک پوشش ایمنی برای دستان هنگام زمین خوردن محسوب می‌شود چرا که زمانی که یک دوچرخه‌سوار زمین میخورد در اکثر اوقات کف دستان اولین قسمت بدن است که با زمین برخورد میکند و از آنجایی که کف دست پوست حساس و نازکی دارد می تواند در هنگام حادثه به شدت آسیب ببیند.

یکی دیگر از کاربردهای دستکش دوچرخه سواری راحتی دستان می باشد.
چرا که هنگام تردد حتی در مسیر های آسفالت، ضربات ریزی از طرف زمین و مسیر به دوچرخه و نهایتاً به دستان و بدن ما وارد می شود که دستکش دوچرخه سواری می تواند این ضربات وارده را خنثی و خستگی دستان را به شدت کاهش دهد.

برای خرید دستکش دوچرخه سواری پاییزه در این مقاله همراه ما باشید.خرید دستکش پاییزه دوچرخه سواری

قبل از هر چیز باید بدانیم که دستکش های دوچرخه سواری به طور کلی به دو مدل دستکش نیمه انگشتی و دستکش تمام انگشت تقسیم می شوند.

کفی دستکش دوچرخه سواری پاییزه همانند سایر مدل‌های دستکش دوچرخه سواری از دو مدل فوم (ابری) ژله ای ساخته شده است که مدل ژله‌ای از کیفیت بالاتر و راحتی بیشتری برخوردار است.

دستکش های نیمه انگشت مناسب فصول گرم سال هستند که مهمترین وظیفه آنها محافظت از کف دستان هنگام بروز حادثه است اما دستکش های تمام انگشت هم محافظت از دستان هنگام حادثه و هم حفظ دمای دست در برابر سرما را بر عهده دارند.

دستکش دوچرخه سواری مناسب فصل پاییز یک دستکش تمام انگشت است که با ضخامت نسبتا متوسط مناسب هوای پاییز می باشد.

برای خرید دستکش پاییزه دوچرخه سواری در فصل پاییز نباید نیمه انگشت باشد و از طرفی نباید ضخامت بالایی داشته باشد که باعث تعریق دستان شود.

یکی از گزینه های مناسب خرید دستکش پاییزه دوچرخه سواری که قابل استفاده در همه رشته های دوچرخه سواری است، دستکش دوچرخه سواری برند کارین است.

دستکش دوچرخه سواری پاییزه کارین، به صورت چسبی بر روی دستان فیکس می شود.

این دستکش فری سایز بوده و دارای رنگبندی میباشد.
کفی مشبک مانند این دستکش علاوه بر محافظت از دستان در هنگام بروز حادثه از لیز خوردن دست آن بر روی فرمان دوچرخه جلوگیری میکند. ( صفحه خرید دستکش کارین)

شما می توانید جهت مشاهده دستکش های دوچرخه سواری موجود در سایت فروشگاه دوچرخه کریمیان بر روی اینجا کلیک کنید.

همچنین در صورتی که سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، می توانید با راه‌های ارتباطی درج شده در سایت و در قسمت تماس باما با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

دسته‌بندی: blog